נערת ליווי בפעם הראשונה


רוב החיים שלי אני מעבר מול מחשב, כי העבודה שלי קשורה ישירות לאינטרנט. אני אולי לא חנון במובן הרגיל אבל החיים המיניים שלי נגמרו בלי להתחיל. אני מרוויח מספיק כדי להשתמש בשירותי ליווי מספר פעמים בשבוע, אבל המחשבה שלי לשכב עם בחורה ששכבה עם אלפי גברים תמיד הגעילה אותי.

בנוסף אני לא מאנשים שמאוננים בערב לפורנו, כי סקס מזויף זה ממש לא מה שמחרמן אותי. כמובן כאשר הגעתי לגיל 24 הבנתי שאם אני ימשיך ככה יכול להיות שאני יסיים כזקן בתול. לכן סוף סוף החלטתי שהגיעה הזמן לשנות קצת את צורת חיים שלי ולהזמין נערת ליווי לערב. כמובן שהיום אין צורך להסתובב ברחובות עם רכב ולחפש בחורה, היום הכל אפשר לעשות דרך האינטרנט.

אנסטסיה הגיעה בדיוק בזמן שקבענו, כבר בכניסה ראיתי שהיא נראית כמו תלמידת תיכון. היא הייתה מאוד רזה עם גוף יפה ועור מאוד לבן כאלו היא ערפדה מסרט אימה. המראה שלה היה ממש נגד הציפיות שלי – אני חיכיתי לבחורה אם גוף סקסי, שדיים גדולים, טוסיק עגול וקשוח, כמו שחקניות פורנו. אבל מילים הראשונות שלה גרמו לי לשכוח מאכזבה שלי.

-"הי, שמי אנסטסיה. אני מקצועית במציצה ובסקס אנאלי, בנוסף אני אוהבת כאשר גומרים לי על הפנים. אם אין לך חומר סיכה אני הבאתי את שלי. גם הבאתי סראפאון ויכולה לזיין את התחת שלך אם אתה כמובן בקטע"

ישר הבנתי שמי שעומדת מולי נערת ליווי מקצועית ביותר שיודעת איך לפנק גברים. עדיין הרגשתי קצת מבוכה, לכן הצעתי לה לשתות משהו. קניתי בקבוק שמפניה לפגישה הזאת, היא הסכימה והלכתי למטבח.

כאשר חזרתי עם שתי כוסות מלאות המלאכית הזאת כבר שכבה על הספה שלי. היא הייתה מרוכזת בטלוויזיה וקליפים עליו ובמקביל היא דחפה דילדו לתוך החור שלה. היא עשתה את זה בכזאת טבעיות שבאותו הרגע הרגשתי תשוקה מטורפת. רציתי להוציא את הדילדו מהכוס שלה ולהכניס לשם את הזין שלי.

ברגע שהיא ראתה אותי היא הפסיקה את המשחק שלה ועם המבט שלה קרא לי להתקרב. התחלתי לפתוח את הרוכסן והמתנה ליליה סקס מטורף. היא ראתה את זה והפנים שלה השתנו ברגע.

-"כולכם אותו הדבר, רק לדחוף את הנקניק שלכם לתוך החור ומה עם משחק מקדים? בוא תרד לי לפחות"

הבקשה הזאת שלה גרמה לי לעצור לרגע. ללקק לנערת ליווי זה משהו שהיה יכול להיגמר בפגיעה של הבריאות שלי. כאשר היא ראתה שאני מתלבט היא אמרה:

-"על תפחד, אני נקייה, אני נבדקת כל הזמן. ובנוסף אני לא זונה של רחוב ששוכבת עם חסרי בית."

לא היה לי מה לענות על זה, לקחתי שלוק גדול מהכוס והכנסתי את הפנים שלי בין הרגליה. היה לה דגדגן גדול ופתוח, היה אפשר לראות שזה ממש לא פעם ראשונה שמישהו מלקק לה. ברגע שהיא הרגישה את הנשימה שלי היא ביקשה ממני למצוץ אותו, הטעם של הכוס שלה היה חמוץ מתוק. די מהר הרגשתי שהיא נרטבה, שתיתי את כל המיצים שלה והבנתי שהגיעה הזמן לקבל את מה שחיכיתי לו כל הערב.

סובבתי אותה בזהירות על הבטן והכנסתי את הזין שלי לתוך המערה החמה שלה. היא הוציאה גניחה. התחלתי לזיין אותה חזק, בכל הכוח. את הגניחות ואת הצרחות שלה רוב הסיכוים שמעו אפילו ברחוב. לפעמים הייתי מוצי את הזין שלי ומכניס את הפנים שלי לליקוק נוסף. זה שהיא נערת ליווי כבר ממש לא הפריע לי.

אחרי שזיינתי אותה בכל מיני תנוחות שונות ואחרי שגמרתי כמה פעמים הוצאתי את החומר סיכה שהיא הביאה. מרחתי אותו על פי הטבעת שלה והתחלתי לזיין את תחת שלה. אחרי זה היא התחילה למצוץ לי, אלוהים זה היה כל כך טוב, היא לא שיקרה כאשר אמרה שהיא טובה. למרות שכבר הייתי עייף הזין שלי חזר לעמוד. זאת הייתה מציצה הראשונה שלי בחיים ואני לא אשכח את החוויה הזאת בחיים.

אני חייב לציין שהחוויה שקיבלתי שווה על גרוש ששילמתי לה. לפני שהיא עזבה היא לכשה לי לאוזן שהליקוק שנתתי לה היה טוב ביותר שהיה לה. אני די בטוח שהיא אומרת את זה לכל הלקוחות שלה, אבל זה בכל מקרה היה נעים לשמוע. אני די בטוח שזה לא הפגישה האחרונה שלי איתה.