תרופה מיוחדת

יקרי זה כל כך רע שאתה חולה. אתה חייב להזיע,זה יעזור, עדיף עם בחורה חמה. כמובן שאני מדברת על עצמי. כבר סיפרתי לך שאני אוהבת להיות אקטיבית בסקס ואתה כרגע חלש. מצד אחד זה באמת טוב. אם הייתה לי אפשרות להשתלט עלך, הייתי עושה את זה בכיף.

הייתי מסתכלת ישר בעיניים שלך בזמן שאני מפשיטה אותך, הייתי מחבקת אותך ומלטפת את כלה גוף שלך. אז הייתי מזמינה אתך למיטה. בגלל שאתה חלש, לא הייתה מסוגל להתנגד לרצונות ופנטזיות שלי. אני רוצה ללקק אותך מכף רגל ועד הראש. את הגב שלך,חזה, רגליים, צוואר, טוסיק וגם כמובן אם תתנהג יפה גם את הזין שלך. ללקק בהתחלה ואז לבלוע ולמצוץ. לתפוס את הראש עם השפתיים ולהביט לך בעיניים ולראות אותך נהנה מזה.

אני אתפוס אותו עם יד ימין וישחק איתו בעדינות בזמן שאני מלקקת את הראש. אני כבר כולי רטובה מהתשוקה, אני מרגישה פעימות בכוס שלי ואני ממש רוצה להלביש את עצמי על הזין הענק שלך.

אני התיישב על הזין שלך ויתחיל לעלות ולרדת בעדינות ואיטיות. אני רוצה שתתפוס את הקצב שלי ותתחיל לעזור לי. הטוסיק שלי ידפוק חזק על הרגליים שלך, הכוס שלי יפנק את הזין שלך והשדיים שקופצים שלי יאפשרו לך להנות עם העיניים.

גל של התרגשות לקוח את השפיות שלי ואני מגבירה את קצב…בלי לחשוב על משהו…רק רצון לקבל הנאה, אני מרגישה שהאורגזמה מגיעה, אני רוצה להעריך את ההרגשה הזאת. אז החום חודר כל הגוף שלי ויש לי הרגשה שאני הולכת להתפוצץ מהנאה.

אני מרגישה שהזין שלך מתחיל לגדול עוד יותר, אני מגבירה את הקצב עוד יותר ואז אורגזמה עוברת דרך הגוף שלי ואז מיד אני מרגישה נוזל חם ממלא את הכוס שלי. בלי כוחות אני נופלת על הגוף שלך ומתחילה לנשק את הפנים שלך. בלי כוחות אני יורדת ממך, אני מרגישה שהזרע שלך נוזלת מהכוס שלי, תזכורת של הסקס המדהים שלנו. גם על הזין שלך נשארו סימנים ואני מלקקת אותם בשמחה.