נשים מופקרות זה מצויין

נשים מופקרות זה מצוין , במיוחד כאשר אתה עדיין צעיר ולא מנוסה. היה לי מזל להיתקל בחד כזאת, כשהייתי בן 20 היה לי סקס רק פעם אחד. נסעתי מעבודה לחול לטרנינג לאנשי עסקים צעירים. שם ישר שמתי לב לבחורה אחד,היא הייתה הרבה יותר מבוגרת ממני,כל פעם שהיא הייתה מסתכלת עלי הייתה לי הרגשה היא מפשיטה אותי עם העיניים.

כל הסיפור היה יכול להסתיים בזה אם לא מקרה אחד, חזרנו מיום הרצאות ונכנסנו לאותו מעלית ביחד בבית מלון. בקומה חמישית האורות נכבו ומעלית עצרה, לא ידעתי מה לעשות. היא לקחה את העניינים בידיים והתקשרה לשירות , אמרו לנו שזה הפסקת חשמל בכל הבניין והוא יחזור רק בעוד 40 דקות. ברגע שהיא סיימה לדבר היא פשוט הסתובבה אלי ושמה את היד שלה על הזין שלי. הייתה בשוק, כל מה שהצלחתי להוציא זה:
-"מה את עושה בדיוק !?"
-"עושה מאושר בחור שמוצא חן בעיני" -היא ענתה בזמן שכבר פתחה את הרוכסן במכנסיים שלי
לא הספקתי לענות כי הזין שלי כבר היה בתוך הפה שלי, זה היה מובן שיש לה ניסיון רב בזה. העיניים שלי התרגלו לחושך ושמתי לב שהיא מאוננת בזמן שמוצצת לי. היא במאת עשתה אותי מאושר , די מהר הבנתי שאני גומר. אמרתי לה את זה והיא רק הכניסה את הזין שלי יותר עמוק לתוך הגרון.

אחרי כמה דקות כבר נתנו חשמל ויצאנו ממעלית כאלו שום דבר לא קרה. כמובן שהיה גם המשך, קיבלתי הרבה ניסיון בשבוע של הטרנינג הזה. גם מיני וגם מהרצאות.