טופ 3 בנות שהייתי לקוח למפגש אינטימי

אני יגיד את זה ישר,הטופ הוא לא שלי ,אלה טופ שנתי של שחקניות פורנו הכי טובות. אני מעדיף בנות קצת מסגנון אחר, אבל גם את ה-3 אלה הייתי לקוח למפגש אינטימי בוועדות.

1. ריילי ריד – שחקנית כבר לא כל כך צעירה בתעשיית הפורנו , היא כיום ב26. התחילה מאוד מוקדם,בגיל 19 ולהיום הצטלמה ביותר מ- 500 סרטי פורנו. משנת 2014 היא מחזיקה מקום ראשון או מאוד קרוב אליו ברוב הרייטינגים של שחקניות פורנו, לא מפתיע שגם פורנהאב שם אותה במקום ראשון.

 

 

 

 

 

 


2.מיה חליפה – שחקנית אמריקאית עם שורשים לבנוניים. למרות שרבים חושבים שהיא מוסלמית זה אל נכון, היא נולדה במשפחה נוצרית. זה לא הציל אותה מבקורת חריפה מאוד ממדינות ערב. ההורים שלה הפסיקו כל קשר איתה. הקריירה שלה לא הייתה ארוכה , היא הצטלמה בסרטי פורנו רק 3 חודשים לטענתה. בכל מקרה היא השאירה אחריה מספיק חומר ששומר אותה עדיין במקומות הראשונים.

 

 

 

 

 

 


3.ליסה אן – מילפית מספר אחד, הרבה זמן היא גם הייתה במקום ראשון בטופ של פורנהאב עד הצעירים יותר לא הזיזו אותה למקום שלישי. היא כיום בת 45 ועדיין פעילה בתעשיית הפורנו. היא התחילה להצטלם בסרטי סקס בשנת 1993, הייתה לה הפסקה באמצע והיא חזרה ב2006. היא רק שחקנית אלה גם במאית. עוד סיבה שהיא כל כך ידועה זה סרט פרודיה על מושלת אלסקה שרה פיילין. ליסה אן שיחקה שם דמות ראשית.