סוף סוף נפגשנו


היי…עייף? אולי נשתה? לא… אני רואה בעיניים שלך שאתה רוצה משהו אחר. וניראה לי אני יודעת מה בדיוק. אני מנשקת את אוזן שלך, פותחת את החולצה, באיטיות…כפתור אחר כפתור. אתה מחבק אותי ומנשק בשפתיים. אני אוהבת את הנגיעות שלך. אני מרגישה צמרמורת בגוף שלי, זה נעים. השפתיים שלך מתוקות, זה מגרה אותי ואני מנשקת אותך חזק יותר. הידיים שלך יורדות למטה, אתה מעביר על הטוסיק שלי, אז אתה מחזיר אותם על הגב שלי, אתה מוריד את החלוק שלי. מנשק אותי, השפתיים שלך שורפות, החרמנות שלי גודלת. אני מורידה את חולצה שלך, אתה כל כך לחוץ, אולי עיסוי? בוא תשכב על השפה. אתה מחייך ונשכב על הבטן. אני מתיישבת עליך, מעבירה בעדינות עם האצבעות על הגב שלך. למטה, למה ושוב פעם למטה. אני יורדת אל האוזן שלך ושואלת אם אתה מרוצה מהכל? כן, אבל אתה רוצה יותר.

אני מורידה את חלוק ונשארת ערומה לגמרי וממשיכה עם העיסוי. אני ממשיכה לעסות את גב שלך ומתחילה לכסות אותה עם נשיקות. מכנסיים? זה מיותר, צריך להוריד. כמה שניות אחרי זה אתה כבר שוכב ערום על הגב מולי. אני שוב פעם מנשקת אותך ומתחילה לרדת למטה. אני מנשקת את הבטן ויורדת עוד יותר למטה. מנשקת את הראש, מלקקת אותה ואז מכניסה את הזין לתוך הפה. אני מתחילה למצוץ, כל פעם אני בולע אותו יותר עמוק. התגעגעתי מאוד. לזין שלך. אני מוצצת אותו בעדינות וחושניות, אני עוזרת לעצמי עם היד ומתחילה להגביר את הקצב.

אחרי כמה רגעים אתה מבין שהגיעה הזמן לשלב הבאה ועוצר אותי. כמובן שאני לא מסוגלת להגיד לך לא. אותה קם, מרים אותי ומשכיב אותי על הגב ושוב פעם מנשק. אתה מלטף ומלקק את השדיים שלי, הפטמות שלי כבר קשות ואתה משחק גם איתם. פתאום אני מרגישה שאתה מכניס את הזין לתוכי. גניחה שקטה יוצאת מהפה שלי. אתה חודר יותר ויותר עמוק. אני מחבקת אותך חזק. אתה מרגיש שאני נרגעתי ומתחיל לזיין אותי יותר מהר. אתה מזיין אותי יותר חזק בכל רגע והגניחות שלי הופכות להיות חזקות יותר.

אז אתה עוצר והופך אותי עם הגב אליך, אני מרימה את הטוסיק שלי. אתה מעביר עם הזין על השפתיים שלי ושוב פעם מכניס אותו בפנים. אתה מושך אותי למלה ומתחיל לזיין אותי במהירות. יד אחד שלך מוחצת את השדיים שלי, אני מרגישה שהאורגזמה שלי מתקרבת. כן, ככה, איזה כיף! הגוף שלי רועד מהנאה.

זהו, תחזיק חזק, עכשיו תורי. אתה מתיישב על הספה ואני יורדת מולך על הברכיים. אני תופסת את הזין שלך ומכניסה אותו לתוך הפה. אני מרגישה אתה אוהב את זה, אני רוצה שתגמור לי לתוך הפה. אתה מסתכל לתוך העיניים שלי ואני רואה את הנאה האמתית על הפנים שלך. אני מנסה להיות עדינה ובאותו הזמן אני לוחצת חזק על הזין עם השפתיים. אני מרגישה את השפיך שלך על הלשון. כל כך טעים. אני בולעת הכל, מלקקת את הזין שלך. אתה מחייך ומוציא סיגריה.

אני רק מקווה שזאת רק התחלה של מפגש אינטימי שלנו. להמשיך…