בנות אוהבות קשוח

יש לי יזיזה די חמה ורציתי לספר לכם על הכרות שלנו ועל המפגש אינטימי הראשון שלנו. לפני שהכרנו הייתי מספק את הצרכים המיניים שלי עם נערות ליווי.  פעם ראשונה ראיתי אותה במועדון לילה. אם אתם חושבים ששכרתי אותה וזיינתי בדירה דיסקרטית בתל אביב, אתם טועים. הכל היה הרבה יותר מעניין. ברגע שנכנסתי ראיתי אותה. תארו לעצמכם בחורה גבוהה, 180, עור שחום, רגליים ארוכות, טוסיק קשוח ושדיים מושלמים בדיוק בגודל כף היד.

כמובן שאני לא הייתי היחיד שמתי לב עליה. מלא גברים ניסו להתקרב אליה, כמובן שהיא סירבה לכולם. ידעתי למה, נשים כאלה אוהבים גברים חצופים. חיכיתי עד שהיא תקום לרקוד ואז התקרבתי אליה. בלי להגיד לה כלום פשוט תפסתי את הפטמות שלה חזק מאוד מאחורה. היא ניסתה להשתחרר, אבל החזקתי אותה חזק. זה היה הרגע שהיא שאלה אותי: -"מה אתה עושה בדיוק?", -"את אוהבת קשוח, לא?". -"אולי, אז מה?" -היא ענתה לי.

המשכתי לדבר וראיתי איך היא נכנסת לשוק אחרי כל מילה שלי:

-"בעוד חמש דקות את תצאי ממועדון ותכנסי לג'יפ ליד הכניסה. שם את תמצי את הזין שלי ותעשי את זה לאורך זמן ובהשקעה רבה. אחרי זה אנחנו ניסה אלי לדירה דיסקרטית ושם את בעצמך תפתחי את התחת שלך ותתחנני שאני אזיין אותך יותר ויותר"

היא עוד לא הספיקה לסגור את הפה שלה ואני כבר הייתי בדרך החוצה. התיישבתי במושב האחורי  של הרכב שלי, ידעתי שהיא תבוא. 10 דקות אחרי זה  היא התקרבה לרכב שלי. מתכופפת ומכניסה את הראש לתוך החלון: "אז ככה אתה רוצה לראות אותי?". בלי לענות על השאלה שלה תפסתי את הראש שלה ומלביש את הפה שלה על הזין. היא לא מתנגדת, כי קורה מה שאמרתי שיהיה.

לא רק שהיא לא מתנגדת, היא התחילה להשקיעה במציצה. ליקקה את ראש, בלעה את הזין ועשתה הכל כדי לענג אותי. התחלתי לזיין את הפה שלה, אז נתתי  לה לנשום קצת ושוב פעם התחלתי לזיין אותה לתוך הגרון. גמרתי ישר לתוך הגרון. היא בלעה הכל ואז הסתכלה עליי ואמרה: -"נו מה? אליך?". הספקנו להכיר קצת בזמן הנסיעה. נכנסנו לדירה, ישר לקחתי אותה לחדר חשוך וקשרתי את הרגליים שלה למיטה, ככה שהיא לא תוכל לסגור אותם. הוצאתי ויברטור והדלקתי אותו לעוצמה מקסימלית. הכנסתי לתוך הכוס שלה ואז אמרתי לה: "אני הולך למקלחת ואת כלבה תקבלי זיון מויברטור בזמן שאת חולמת על זין שלי במקומו. ואל תעיזי להוציא אותו"

יצאתי מהמקלחת ערום לגמרי, הזין הענק שלי עמד וכבר רציתי לנסות את החור שלה. כאשר נכנסתי לחדר, ראיתי תמונה מדהימה. היא שכבה ערומה עם תחת למעלה וגנחה מויברטור. ברגע שהיא ראתה אותי היא הוציאה את הויברטור והתחילה לפתוח את התחת שלה עם הידיים. היא כבר הייתה כל כך רטובה שיכלה לקבל כל דבר. היא לחשה בלי הפסקה: "תזיין אותי כבר, תזיין, מהר!". התקרבתי אליה והכנסתי לה מאחורה. זיינתי אותה בקצב טוב, ניסיתי להכניס כמה שיותר עמוק. הזין שלי היה בדיוק בגודל של הכוס שלה. זיינתי אותה כל הלילה. כמה פעמים גמרנו אני לא יודעה. אבל היום יש לי יזיזה טובה שאוהבת כאשר אני מזיין אותה קשוח.